bourjois

 Jak dobrać odpowiedni podkład?

Znalezienie idealnego podkładu jest nie lada przedsięwzięciem. Panie zazwyczaj mają w swoich kosmetycznych przynajmniej kilka różnych odcieni, gdyż jedne z nich lepiej pasują na wieczór, a inne sprawdzają się na co dzień. Marka Bourjois w swojej ofercie ma duży wybór podkładów, które doskonale dopasowują się do cery. Na jaki najlepiej postawić? Czym się kierować przy jego wyborze? Ile warto wydać na dobry podkład?

Bezkonkurencyjny Bourjois Healthy Mix

Mnóstwo pań nie wyobraża sobie, by wyjść z domu bez podkładu. Dlatego też ten kosmetyk traktowany jest przez wiele pań jako obowiązkowy produkt, który musi znaleźć się w każdej kosmetyczce. Nie zawsze jednak jego zakup jest bezproblemowy. W dobrych drogeriach stacjonarnych oraz w sklepach internetowych znajduje się mnóstwo podkładów o różnej konsystencji, działaniu i kolorze, dlatego też warto na skórze przetestować przynajmniej kilka z nich, by wybrać ten najlepszy. Flagowy produkt marki Bourjois to podkład w płynie z pompką Bourjois Healthy Mix. Niezwykle wydajny, delikatny sprawdzi się z pewnością u każdej kobiety (produkty Bourjois znajdziesz m.in. na https://www.cocolita.pl/bourjois).

Always Fabulous – nowość na rynku

Podkład Always Fabulous zachwyci te panie, które nie przepadają za podkładami w płynie. Przy pomocy pędzelka lub gąbki można nałożyć na twarz delikatną warstwę podkładu, który będzie się utrzymywać nawet do 14 godzin. Młode dziewczyny decydują się na ten produkt, gdyż nie wysusza skóry, nie powoduje podrażnień, ani też co najważniejsze, nie uczula. Polecany jest szczególnie kobietom, które mają skórę problematyczną, trądzikową lub wysuszoną.

Podkłady na co dzień

Prezentowane powyżej podkłady idealnie sprawdzą się przy codziennych makijażach. Nie trzeba się obawiać efektu maski, zatkanych porów oraz spływającego po kilku godzinach makijażu. Producent zadbał o to, by każdy z tych produktów świetnie dopasowywał się do cery. Warto jednak zapytać w drogerii o pomoc w dobraniu idealnego odcienia do siebie, gdyż wybór podkładów jest naprawdę duży i nie zawsze klientki wiedzą, jaki odcień najlepiej do nich pasuje.