Ulubione matowe pomadki

Uwielbiam wszelkiego rodzaju produkty do ust. Zaczynając od balsamów, przechodząc przez peelingi aż po produkty kolorowe. Moje ulubione wykończenie to matowe, więc najwięcej w swojej kolekcji posiadam właśnie takich pomadek. Jednymi z najlepszych, po które najczęściej sięgam to pomadki Golden Rose. W swojej ofercie mają pomadki nawilżające, matowe, matowe zastygające i inne.

Matowe pomadki
Golden Rose Velvet Matte z Cocolity to bezsprzecznie moje ulubione pomadki. Są kremowe w konsystencji, aplikują się jak masełko. Nie rolują się w trakcie noszenia, ani nie ścierają się jakoś wybitnie szybko. Jak się zjadają w ciągu dnia, to w miarę równomiernie. Wykończenie jest matowe, ale nie jest to tępy mat, który wysusza usta. Jak dla mnie nie jest to 100% mat. Bardziej na pograniczu satyny mogłabym powiedzieć. jednak zupełnie mi to nie przeszkadza.

Specyfikacja
Produkt występuje aż w 39 odcieniach, więc z pewnością każda kobieta znajdzie swoje ulubione odcienie. Cena produktu to 10,90, więc jest śmiesznie niska. Opakowanie jest bordowe, a napisy złote. Minusem jest to, że niezwykle szybko się one ścierają. Jednak za taką cenę nie ma co wymagać. Pojemność wynosi 4,2g.