Double Wear – podkład światowej klasy

Jednymi z najbardziej rozpoznawanych luksusowych kosmetyków na świecie są kosmetyki Estee Lauder. Marka oferuje bardzo szeroki wybór kosmetyków pielęgnujących do każdego rodzaju cery oraz kosmetyków do makijażu. Jednym z najchętniej kupowanych produktów Estee Lauder jest podkład Double Wear. Zapewnia on nieosiągalną dla innych podkładów trwałość makijażu, sięgającą 15 godzin.

podkład Estee Lauder Double WearLinia Double Wear obejmuje podkłady, korektory, pudry, kremy BB oraz kosmetyki do makijażu oczu i ust. Podkład Double Wear Stay -in -Place zapewnia średnie krycie, ochronę przeciwsłoneczną oraz łagodną formułę bez podrażnień. Podkład Estee Lauder Double Wear Light to lżejsza wersja podkładu o delikatniejszym stopniu krycia, który można modyfikować nakładając kolejne warstwy podkładu. Najsilniejszym kryciem cechuje się wersja Maximum Cover, odpowiednia do maskowania blizn potrądzikowych, przebarwień czy naczynek.

Każdy z wymienionych podkładów trwale wiąże się ze skórą, nie brudząc ubrań ani nie rozmazując się na twarzy. Są odporne na wysoką temperaturę i wilgoć, regulują wydzielanie sebum i nawilżają. Nie zatykają porów, nie podrażniają skóry oraz są przebadane dermatologicznie. Posiadają filtr SPF 10 przeciw promieniowaniu słonecznemu.